Gibbs kim jest, jak się nazywa, koncerty

Gibbs – jak się nazywa, koncerty, wiek, dziewczyna i wiek

Gibbs – Imię i nazwisko oraz wiek. Kim jest?

Gibbs, a tak naprawdę to Mateusz Przybylski. Urodził się w Kłobucku 24 października 1995 roku, więc na dziś dzień Gibbs ma 28 lat. Mateusz słynie z bardzo ciekawej twórczości oraz współprac z takimi osobami jak Sarius, Kacper HTA, Fonos czy Avi. Osobiście, uwielbiam jego styl oraz muzykę. Ma niesamowity głos, który pozwala mu na rapowanie niesamowitych zwrotek.

O Gibbsie za dużo w sieci nie znajdziemy, ale na pewno jest niesamowitym twórcą. Na początku Gibbs nie był stricte raperem, a producentem, który robił niesamowite piosenki, które robiły tysiące odsłuchań.

Niespełna dekadę temu produkował albumy dla Sariusa, czy Kaliego, a teraz muzyk produkuje własne, genialne piosenki.

Jego piosenki takie jak “(Po)ciąg dalszy nastąpi“, “Znikam“, czy “Piękny świat” wygenerowały Miliony wyświetleń na platformie YouTube! To jest niesamowity wynik.

Nie tak łatwo jest znaleźć jak wygląda Mateusz, prawdopodobnie woli zostać bardziej anonimowy, ale w sieci możemy znaleźć parę jego zdjęć.

Gibbs opublikował na swoim instagramie (mało jest tam aktywny) że za “Piękny świat” z albumu “DOPEHOUSE MIXTAPE” dostał Diamentową Płytę!

Za jego managment odpowiada QueQuality. Z ekipy Que piosenki takie jak “Za wcześnie” czy “Zanim przyjdzie dzień” – super letniaczki, a od samego Gibbsa mogę polecić “Pogoda, drinki, plaża“. Jego piosenki słyną także z niesamowitych teledysków, które ogląda się po parę razy.

Gibbs koncerty w 2023 roku

Na Fest Festival wystąpi już 11 sierpnia, a inne koncerty znajdziecie poniżej:

25.02 – Winter Hip Hop Festival Tour Zielona Góra
18.03 – Winter Hip Hop Festival Tour Zgorzelec
25-27.05 – Kortowiada 2023
24.06 – Gądecz hip hop festival
28-29.07 – MAMRY MUSIC FESTIVAL
19.05 – Juwenalia Szczecin 2023
20.05 – Juwenalia Krakowskie
10.06 – Radom Hip Hop Festiwal
15.07 – Czarnków Hip-Hop Festival

W 2022 roku Gibbs ruszył z trasą “Czarno na białym” – koncerty obłędne! Na jego koncerty przychodzą setki, a energia jaka tam panuje jest po prostu nie do opisania…

Gibbs – dziewczyna?

Na Instagramie Gibbsa nie da się znaleźć informacji, czy ma dziewczynę, sam Gibbs tak samo zbyt wiele o tym się nie wypowiada. Smutnym faktem jest to, że jego piosenki są niesamowite, generują potężne wyświetlenia, ale wokół niego nie jest aż tak głośno jak wokół innych raperów.