Miuosh kim jest, jak sie nazywa, ile ma lat, dziewczyna

Kim jest Miuosh? Dziewczyna, imię i nazwisko oraz wiek znanego rapera

Raper, który od kilkunastu lat już jest na scenie muzycznej, dopiero od niedawna zyskuje sławę. Jak to w ogóle możliwe? Dzisiaj o raperze znanym pod pseudonimem “Miuosh“. Miuosh jest raperem, ale i ojcem, mężem i producentem hip-hopowym. Swoją karierę zaczął już na początku XXI wieku. Współpracuje on z wieloma popularnymi muzykami. Sprawdź więcej informacji o Miuosh.

Miuosh – jak ma na imię i nazwisko?

Miuosh to popularny raper z Katowic, ze Śląska. Miuosh to jego pseudonim artystyczny, tak naprawdę Miuosh nazywa się Miłosz Paweł Borycki. Jego kariera zaczęła się w Katowicach, gdzie rozpoczął karierę muzyczną w zespole “Projektor“.

Miuosh – dziewczyna oraz dziecko

Miuosh właściwie nie ma dziewczyny. Ma już żonę! Żona Miuosha ma na imię Sandra. Miuosh oraz Sandra są w ponad 14 letnim związku. W roku 2018 urodziła im się pierwsza córeczka, której dali na imię Kora. Możemy zobaczyć ich zdjęcia na instagramie.

Miuosh – wiek

Miuosh urodził się w Katowicach 14 października 1986 roku. Na dzień dzisiejszy, Miuosh ma 35 lat. Miuosh nie ukrywa, że jest bardzo związany z Katowicami, swoim rodzinnym miastem. Tam właśnie zaczęła się jego kariera muzyczna, debiutował on w zespole o nazwie “Projektor“.