Młody Raper

Jesteś młodym raperem? Nowy projekt już startuje! #MłodyRaper

Od wielu tygodni dostajemy maile od młodych i utalentowanych raperów proszących nas o ocenę swoich nagrań z YouTuba lub oferując nam przesłanie swoich albumów do oceny. Do niedawna odrzucaliśmy wszelkie propozycje, ale narodził się pomysł stworzenia projektu, w którym to młodzi raperzy pokażą co potrafią.

Wielu raperów spotkało się z odmową z naszej strony. Po przesłuchaniu paru numerów odpisywaliśmy maile, że niestety ale nam po prostu to “nie siedzi”. Jednak pojawiło się parę “perełek”, w których jest nadzieja. Każdy kiedyś jakoś zaczynał. O White2115, czy KęKę też nikt nie słyszał. Zgaduję, że też wysyłali swoje numery do producentów, czy portali z prośbą o wysłuchanie.

Temu powstaje projekt #MłodyRaper w którym raperzy wysyłają nam numery lub albumy do odsłuchania. Po odsłuchaniu wszystkich, wybierzemy jednego, któremu pomożemy wybić się w sieci. We współpracy z agencją marketingową będziemy towarzyszyć mu w tej drodze po sławę.

Jeśli jesteś młodym raperem, który uważa, że ma ambicje, ale brakuje mu słuchaczy, wyślij swoje zgłoszenie na naszego maila kontakt@strefa-rapu.pl

Zgłoszenia można wysyłać do 28 maja 2022 r. Będziemy przesłuchiwać każdy numer rapera, który prześle nam swój album. Chcesz zwiększyć swoje szanse? Na naszym Facebooku opublikujemy post, w którym Cię oznaczymy. Wystarczy, że go udostępnisz z hasztagiem #młodyraper, a my będziemy obserwować reakcje na wpis. Na koniec konkursu opublikujemy formularz, w którym publika wybierze najlepszego #młodegorapera.

Czyli co? Wysłałeś już swoje zgłoszenie? Jeśli nie, to zrób to już teraz!

Powodzenia wszystkim!