Mucha, Młody Pit, saburrakap „ALE ESSA”

“ALE ESSA” to kolaboracja 3 raperów: Mucha, Młody Pit oraz saburrakap, którzy w utworze opowiadają o niezwykłych przygodach przeżywanych na tytułowej ESSIE. Atutem piosenki jest chwytliwy refren oraz zostające w głowie fragmenty i wszech obecnie wyczuwalna zabawa.

Mucha to 26 letni raper z Poznania, który na co dzień prowadzi swój Barber Shop. Muzyką zajął się 3 lata temu. Możecie go kojarzyć z projektu “Boki są od zera” nagranego z BJN’em i Hanafim. Trochę szumu narobił również numer “Mój świat” stworzony z Koderem oraz solowy utwór „USA”. 

Tworzenie muzyki jest dla Muchy procesem, w który wkłada całego siebie.

– „Są to godziny spędzone w studio nad realizacją wokali i wspólnych produkcji. Tworząc muzykę odcinam się od wszystkiego wokół, zapominam o wszystkim. Muzyka pomaga mi zabijać rutynę, którą łapie w mojej pracy, dzięki temu łapię odpowiedni balans, ze obie rzeczy sprawiają mi przyjemność.”

A nasza ocena: Wydaje mi się, że przez popularne teraz słowo “ESSA” chcą nabić trochę ruchu. Chociaż nie patrząc pod tym aspektem, teledysk jak i wykonanie całkiem niezłe.

Link do teledysku: https://youtu.be/YUFQfKSiZJY