Nypel SBM kto to | Wiek

Chciałbyś wypromować swoją wytwórnie? Zgłoś się do nas!

Nypel – kto to i dlaczego robi furorę? Wiek Nypela

SBM Label po raz kolejny wypuszcza kawałki podbijające kartę na czasie Youtuba. SBM Starter zaprezentowało nam nową gwiazdę rapu. Oczywiście mowa tutaj o młodym Nypelu.

Od paru dni SB Maffija wypuszcza swoje kawałki z domu, w którym znajduje się cały skład SBM Label. Jednym z popularniejszych kawałków jest “Droga Pani”, gdzie furorę zrobił młody Nypel.

Nypel – Kim jest? Ile ma lat? Wiek

Nypel, czyli nowa gwiazda SBM ma 17 lat (jest z rocznika 2005). Pochodzi z Chełma. Młody raper jest bardzo dumny z tego co robi i właśnie między innymi o tym jest kawałek “Droga Pani”, z którego fragment podbija nawet TikToka.

Nypel chce pokazać swoim kolegom, rówieśnikom oraz wszystkim innych, że wiek, to jedynie liczba, a marzenia trzeba stawiać ponad wszystkim. Osobiście mówi, że nic jeszcze nie wie o świecie, ale jak widać odważnie idzie przez życie, bez względu na opinie innych. Mimo wieku, bardzo dobrze idzie mu spełnianie owych marzeń. Klip “Droga Pani” jest właśnie o nim i jego życiu – SBM broni go przed hejtem oraz ustawianiem przez system edukacji i nauczycieli.

Trzymamy wszyscy bardzo mocno za niego kciuki.