Nypel SBM kto to | Wiek

Nypel – kto to i dlaczego robi furorę? Wiek Nypela

SBM Label po raz kolejny wypuszcza kawałki podbijające kartę na czasie Youtuba. SBM Starter zaprezentowało nam nową gwiazdę rapu. Oczywiście mowa tutaj o młodym Nypelu.

Od paru dni SB Maffija wypuszcza swoje kawałki z domu, w którym znajduje się cały skład SBM Label. Jednym z popularniejszych kawałków jest “Droga Pani”, gdzie furorę zrobił młody Nypel.

Nypel – Kim jest? Ile ma lat? Wiek

Nowa gwiazda SBMu, Nypel aktualnie ma 17 lat, jest z rocznika 2005, w październiku będzie miał już 18 lat. Pochodzi z Chełma. Młody raper jest bardzo dumny z tego co robi i właśnie między innymi o tym jest kawałek “Droga Pani”, z którego fragment podbija nawet TikToka.

Nypel chce pokazać swoim kolegom, rówieśnikom oraz wszystkim innych, że wiek, to jedynie liczba, a marzenia trzeba stawiać ponad wszystkim. Osobiście mówi, że nic jeszcze nie wie o świecie, ale jak widać odważnie idzie przez życie, bez względu na opinie innych. Mimo wieku, bardzo dobrze idzie mu spełnianie owych marzeń. Klip “Droga Pani” jest właśnie o nim i jego życiu – SBM broni go przed hejtem oraz ustawianiem przez system edukacji i nauczycieli.

Trzymamy wszyscy bardzo mocno za niego kciuki.

Instagram Nypla

Jeśli ktoś z Was chce zaobserwować Nypla, to zapraszamy, tutaj link do Instagrama. A co do jego wieku, to widzimy na relacji Nypla takie info:

Nypel Instagram

Raczej jest to nawiązanie do hejterów, którzy jadą po nim, przez jego wiek. Niesamowite jest, że ludzie patrząc na takiego młodego człowieka, nie zdają sobie sprawy, że jak na jego wiek, osiągnął tak wiele, wolą hejtować…

Nypel w SBM?!

Wczoraj (tj. 9 marca 2023) na YouTuby wpadła nowa nuta. Nypel w SBM Label wydał nutę “Jastrząb” i słychać, że jest to szczera, naprawdę szczera, prosto z serca nuta. Trafia w serce. Jest mocna, ale… Po wejściu w opis możemy zobaczyć fragment “Nypel dołącza do SBM Label” – czyli to już oficjalne, Nypel i SBM podpisali kontrakt.

Ponoć nadchodzi wiatr wielkich zmian w SBM, ale czy to jest ten wiatr? Jest wiele osób, które hejtują Nypla. Ale trzeba przyznać, że zrobił naprawdę dobry numer i to nie jest jego pierwszy dobry numer. Tak, więc… wydaje nam się, że to nie koniec wiatru wielkich zmian w SBM. Ale jest to naprawdę genialne posunięcie, jest to młody zawodnik, świetnie nawija i mamy nadzieję, że dojdzie jeszcze dalej, szczerze mu kibicujemy.

Oby Nypel trzymał się, ponieważ hejt jest ogromny, niestety…

Data aktualizacji wpisu: 10.03.2023