Kim jest Paris Platynov

Paris Platynov (Filip Kulon) – kim jest i co robi?

Ostatnimi czasy jest dość głośno o pewnej ciekawej i nieszablonowej postaci. Pseudonim tej zabawnej osoby, to Paris Platynov. Żeby znaleźć drugą, tak zabawną osobę w internecie, trzeba się nieźle napocić. Jest człowiekiem (jak to sam o sobie mówi) wielu talentów, osobą wielowymiarową i filantropem. Przez początek swojej influencerskiej kariery był znany jako fitnesiak. Udostępniał nagrania z siłowni oraz z tematów kulturystyki, a po dłuższym czasie także luźne filmiki, po tym jak ogromna widownia pokochała go za poczucie humoru i charakter.

Paris Platynov – Imię i nazwisko

Paris Platynov, a dokładniej Filip Kulon, jest osobą bardzo popularną w internetach, zwłaszcza u osób, które przepadają za influencerami z dobrym poczuciem humoru i ciekawymi tekstami, które często podbijają sieć. Paris nawet otrzymał własne miejsce w wyszukiwarce o tutaj:

Paris Platynov - Filip Kulon kim jest

Można go nawet posłuchać w albumie “Pegaz” od Kizo z 2019 roku. Paris Platynov posiada również ciekawe freestyle o dźwięcznych tytułach: 

  • Hotelowy Freestyle
  • Słodka Vixen
  • Francuski Freestyle
  • Twój Stary
  • Svinia
  • Aligator
  • Chlebak

Skąd w ogóle tak ogromna popularność tej osoby? Sprawdź poniżej!

Paris Platynov i jego rap-kariera

Kariera rapowa Parisa Platynova nie jest jakoś bardzo szeroka, chociaż w 2019 roku nagrał nutkę z Kizem i Kaz Bałaganem pt.”Mr. Gino”. Utwór ten na dzień dzisiejszy (listopad 2020) ma już ponad 10 mln wyświetleń. Niedawno ukazał się także w teledysku Young Igi – „THC” ft. Włodi. Olsza z Chillwagonu nagrał nutkę “trapiraci”, gdzie swoją zwrotkę także dodał bohater tego wpisu – Platynov. Można więc już powoli mówić, że Paris Platynov staje się raperem, w środowisku hip-hopowym jest już dość znaną postacią. Odziwo słuchacze nie zalali go hejtem, tak jak było np. z Kamerzystą czy Young Multim przy “Plecaku”.

Paris Platynov i Kizo - Mr. Gino

Dlaczego Paris Platynov jest tak lubiany przez widzów i słuchaczy?

Paris, czyli Filip, jak już wspominałem jest osobą nieszablonową, opisuje świat według własnych upodobań, co bardzo się podoba jego widzom. Prawdopodobnie najbardziej wyróżniającą cechą samego Parisa jest jego błyskotliwość. Nie bez powodu był zapraszany do loży szyderców podczas drugiej i trzeciej edycji FAME MMA. Cała sieć prosiła o to, aby Paris wraz z Xayem komentowali te wydarzenia w duecie. Taka mieszanka ripost i punchy przyciąga widzów jak mało co i mało kto. Paris prowadzi także sprzedaż swoich ciuchów z serii “giorgio ulani”, a nawet i białko WPC. W Polsce jest wielu streamerów, ale żaden nie ma takiego poczucia humoru, dystansu do siebie oraz pomysłowości jak właśnie Paris Platynov, któremu pomysłów na nowe filmiki nie brakuje. Filip stale wymyśla nowe, ciekawe freestyle czy dyskusje o wszelkich tematach. Spora część osób też uważa, że w pewnych momentach Paris przekracza granice, jednak jeszcze większej części osób podoba się taka postawa Filipa i widzowie z chęcią oglądają jego kolejne powalone poczynania, no bo po prostu jest to dodatkowa rozrywka.