Raper Małpa - Mech

Raper Małpa z nowym hitem – “Mech”!

Dzisiaj, właśnie przed chwilą, czyli 14 kwietnia 2022 roku wyszedł nowy klip Małpy o nazwie “Mech”.

“Mech” to utwór o tym co narasta w człowieku gdy świat, w którym żyje jest ciemny, zimny i wilgotny. Opowieść o ucieczce z miejsca, w którym nie rośnie nic poza strachem, bólem i beznadzieją. Za produkcję odpowiadają The Returners oraz sam Małpa.
Singiel promuje zbliżające się wydawnictwo “Bóg nie gra w kości”, które swoją premierę będzie mieć 29.04. Preorder albumu wraz z dodatkową EP “Lost Tapes” dostępny jest na www.malpa.pl

Pozostało tylko śledzić Youtuby i czekać na nowe hity Małpy. Już parę minut po publikacji numeru, w komentarzach możemy zobaczyć większość pozytywnych komentarzy. Minęła chwila, a wierni fani już wchodzą odsłuchać nowy kawałek Łukasza Małkiewicza, czyli Małpy na kanale wydawnictwa Proximite.

Warto wspomnieć, że Małpy brakowało na YouTube od dłuższego czasu. Pierwszy numer po powrocie nosi nazwę “Drogi dres”. Następnie na YT trafił kawałek “Tatuaże”, potem “Najlepsze przed nami”, aż w końcu “Mech”. Będziemy wyczekiwać krążka, który trafi do sklepów już 29 kwietnia. Osobiście najbardziej siadł mi właśnie ten kawałek. Coś czuję, że nowa płyta będzie przełomem Małpy.

Do usłyszenia!