Trycu – Fitnesiara (feat. Ajman)

„Fintesiara” to nowy singiel Tryca z chwytliwym refrenem nawiązującym do dramy z Fagatą. W utworze gościnnie udziela się Ajman, który regularnie publikuje single jako raper lub jako producent.

Trycu nie jest anonimową postacią, bowiem jako jedyny raper na świecie nawijał swój refren skacząc ze spadochronem. Miało to miejsce przy okazji teledysku do „Hip hip hurra”. Ponadto, raper ma za sobą współpracę z artystką Cat Evans ze Stanów Zjednoczonych (kawałek „USA”).

Trycu w teledysku do „BUM” latał na paralotni robiąc salta i… rzecz jasna nawijając do kamery. Łączył również swoje siły z uczestniczką popularnego programu The Voice Of Poland – Justyną Kobak (numer „Las”).

Ajman – raper, producent oraz producent wykonawczy. Od nastoletnich lat pasjonat i aktywny członek kultury hip-hopowej. Na samym początku przygody z rapowaniem zorganizował w domu amatorskie studio nagrań, przy czym rozwinęła się pasja do całego etapu produkcji utworów przez realizację nagrania, wykonanie, po miks i mastering.

Dużym zainteresowaniem cieszył się projekt „AJMAN AKBAR”. Rapowy album w orientalnym klimacie, wypełniony kontrowersyjnymi tekstami. Album zawierał takie utwory jak Robię Co Chcę, Arabska Noc (Remix), Moja Habibi. Ajman ma na swoim koncie współpracę takimi z artystami jak Hades, Diho, Kara, BLACHA i wielu innych.

Link do teledysku: https://youtu.be/-tLqgTHt7-Q