Young Leosia Opuszcza Internaziomale

Young Leosia opuszcza (?) Internaziomale

Przez parę miesięcy było cicho na temat różnych dram czy ciekawostek raperów czy wytwórni. Jednak rok 2023 ciekawie się zapowiada – 2115 Label wydaje swój album, 2020 Club wydaje płytę z ciekawymi raperami, nowa era SBM, odejście paru raperów oraz temat dzisiejszego wpisu… “Odejście” Young Leosi z Internaziomale.

Czy Young Leosia jest w Internaziomale?

Otóż nie, Sara została “brutalnie usunięta” z labelu, o czym próbowała napisać na swojej grupie. Zaczyna nowy, własny projekt – Baila Ella Records.

W tym projekcie już możemy zobaczyć takie osoby jak Bambi. Ale wracając do tematu…

U m.in. Wojewódzkiego mogliśmy się dowiedzieć że Leosia już nie jest w Labelu Żabsona. Czuć między nimi ogromną spinę. Jak to się mogło zdarzyć, przecież Leosia to topka do słuchania w Polsce przez młode pokolenie. Jej koncerty są sprzedawane w mgnieniu oka, jaka mogła być decyzja o usunięciu Leosi z labelu? Na pewno nie poszło o kasę, bo to właśnie napisała Sara.

Uwaga, teraz się skupcie. Maja Janowska – niegdyś przyjaciółka Leosi, supportka, która występowała na koncertach, spotykały się, dawały wspólne realsy na Instagrama, a teraz? Teraz nawet się nie obserwują. To nie koniec. Maja Janowska ma siostrę Lilę Janowską, która jest dziewczyną Żabsona. Tak, ciężko jest zrozumieć, ale przeczytajcie jeszcze raz, a może zrozumiecie jak działa ten “rodzinny” label.

Mija już 2 lata od wydania największego hitu Leosi – “Szklanki”. Teraz wypromowana Leosia wskakuje w swoje buty, spełniać swoje marzenia. Spadł na nią ogromny hejt, ale czy zasłużony? Leosia nie chce o tym mówić, widać, że chce w pokojowej atmosferze odejść, ale atmosfera i tak jest bardzo gorąca.

Komentarz w sprawie dramy na grupie Leosi, właśnie od Leosi:

Odpowiem na tej grupce, ponieważ uważam, że moim prawdziwym fanom należy się szczerość. Dwadzieścia parę tysięcy osób to spora liczba, jednak mam nadzieję, że to faktycznie nie wyjdzie poza szereg tej grupy. Przynajmniej nie publicznie. Może jestem naiwna for doing that, ale jakoś Wam ufam. Nie „odeszłam” od Internaziomali z własnej decyzji. Nie chcę zwalać na nikogo winy, ale nie była to moja decyzja. Zostałam postawiona przed faktem dokonanym. Mimo różnych rzeczy, które się wydarzyły, nie życzę nikomu źle i mam nadzieję, że kariery wszystkich osób z labelu Internaziomale będą się miały świetnie, a oni sami będą zdrowi, szczęśliwi i spełnieni zawodowo. Mimo, że były propozycje od różnych labeli, to zdecydowałam się wydawać sama, ponieważ nie chcę powtarzać schematu, w którym ja wkładam całą swoją siłę i energię w jakąś ekipę, z której jestem potem brutalnie usunięta bez żadnego publicznego wyjaśnienia tej sprawy. To na mnie spadł największy hejt za tę całą sytuację, a ja nie chcąc nikomu zaszkodzić po prostu nie rozwijam nigdy tematu publicznie. Uważam, że to, co stało się jest między nami i fajnie by było rozstać się z szacunkiem do wcześniejszych wszystkich wspólnych lat przyjaźni, robienia muzyki itp. 

Dodała także w komentarzu niżej, że nie chodzi o pieniądze, ale…

O czym ty pierdolisz, jak masz w głowie tylko siano
Częściej gadasz z jubilerem, niż rozmawiasz z własną mamą
Znam cię od dzieciaka, ale zrobiłeś mnie w balon
Mówiłeś że coś się zmieni, między nami jest to samo

Ten fragment może jednak świadczyć o czymś innym, że jednak może chodzić o kasę. Dodatkowo Leokadia była kiedyś DJką w Internaziomale. Czy to faktycznie diss na Żabę? Dowiemy się gdy ten zareaguje, jednak z tym możemy trochę poczekać, bo aktualnie Żabson wypuszcza swoją płytę, a numery pewnie zostały napisane długo wcześniej. Chyba, że zmodyfikuje swoje teksty, aby się jakoś ustosunkować? A może to już jest nadinterpretacja? Czas pokaże.

Czy dostaniemy wyjaśnienia od Żabsona?

Pytanie czy dostaniemy jakiekolwiek wyjaśnienia od Żaby, dlaczego wyrzucił taką postać jak Leosia? Chodzi nam o prawdziwy powód, bo musiało być naprawdę grubo, że Leosia w 2020 Label nagrała diss na Żabę. Leosia, Lila, Maja i Żabson już nie obserwują się na Instagramie, co może znaczyć potężną dramę, bo po co ktoś ma dać unfollow w Social Mediach? W hip-hopowym świecie to oznacza naprawdę spory syf.