Jak nazywa się Żabosn? Dziewczyna i wiek

Żabson – imię i nazwisko, wzrost, dziewczyna, wiek

Żabson – imię i nazwisko, czyli jak naprawdę się nazywa?

Żabson tak naprawdę nazywa się Mateusz Zawistowski. Swoją działalność muzyczną rozwijał już od 2010 roku, ale dopiero w 2015 roku wydał swój pierwszy mini album.

Żabson wiek – ile ma lat?

Żabson urodził się 2 lipca w 1994 roku w Opocznie, w tym roku będzie miał 29 lat.

Kariera Żabsona i Internaziomale

Jego pierwszy album ukazał się w 2015 roku pod tytułem “NieKumam“, a już rok później zaprezentował EP-kę “Passion Fruits“. Ale swój pierwszy studyjny album wydał w 2018 pt. “To ziomal“. W tym samym roku wydał także EP-kę “Trapollo“.

W 2019 roku wydał album “Internaziomal“, a w 2021 roku “Ziomalski Mixtape“. W 2023 roku jest zapowiedziany album “Ostatni Ziomal“, ale to dopiero przed nami, więc zobaczymy, czy album okaże się klęską, czy jeszcze podratuje jego karierę oraz Internaziomali, bo po odejściu Young Leosi z Internaziomali może być ciężko.

Co ciekawe – w polityce prywatności sklepu Internaziomali możemy znaleźć informację, że sprzedawcą nie jest jakaś spółka nazwana Internaziomale, czy coś podobnego, a “Chillwagon sp. z o.o.”. Ciekawa sytuacja.

Żabson wiele zwrotek dołożył w Chillwagonie (o którym pewnie większość już zapomniała).

Czy Internaziomale w rozsypce?

No nie możemy powiedzieć, że ten label dobrze sobie żyje. Po wejściu na kanał YouTube możemy zobaczyć, że zasięgi ostro im spadają. Tylko Żabson trzyma tę wytwórnię, bo na sklepie są tylko jego produkty. Czas pokaże, czy Internaziomale “przeżyją”, bo już niedługo ukaże się album Żabsona, który pokaże czy jego kariera i Internaziomale się kończą, czy będą “żyć” dalej.

Dziewczyna Żabsona

Dziewczyną Żabsona jest Lila Janowska, która prowadzi swój sklep z biżuterią i jest influencerką. Pytanie czy naprawdę ten sklep funkcjonowałby, gdyby nie wybicie Lili przez Żabsona? Lila ma też siostrę Maje Janowską, która była supportem Young Leosi, ale po jej odejściu już nawet się nie obserwują na Instagramie. Rodzinne te Internaziomale, prawda? Tutaj Lila, Maja (siostra Lily) supportem Leosi, Żabson chłopakiem Lili.

Żabson wzrost

Żabson, czyli Mateusz Zawistowski ma dokładnie 186 cm wzrostu, więc jest dość wysokim raperem.