Zarapuj z Gaminate i zgarnij tysiaka do kieszki

Gaminate rusza z unikatową akcją dla wszystkich raperów, którzy chcą pokazać innym swoje niebanalne umiejętności. Za nagranie kilku sekundowego filmiku możesz zgarnąć tysiąc złotych, wziąć udział w profesjonalnym teledysku oraz zostać zakontraktowany przez label HORO.one!

Ekipa Gaminate do tej pory uderzała najmocniej w społeczeństwo młodych graczy, którzy siedząc przed komputerem po kilka godzin, potrzebowali dodatkowej dawki energii. Teraz poszerza swoje działanie i wyciąga naprawdę grube działo skierowane wprost na raperów, którzy chcieliby zarobić trochę kasy, wziąć udział w profesjonalnym teledysku i zaistnieć w świecie muzycznym. W tym celu powstała akcja na TikToku pod dźwięczną nazwą GaminateRAP, za którego produkcję odpowiada VYRAL. Przy współpracy z Hajperem, raperem należącym do nowego na rynku labela HORO.one, stworzyli oni fragment utworu, do którego wystarczy dograć swoją część. Według zasad nie trzeba mieć profesjonalnego sprzętu, a wszystko można zrobić tylko przy pomocy smartfona. Jak wziąć udział?

  • Musicie posiadać swoje konto na platformie TikTok
  • Wchodzicie na profil Gaminatepro i odnajdujecie wideo konkursowe
  • Po otworzeniu go klikacie udostępnij a następnie wybieracie opcję duet
  • Dogrywacie swoją zwrotkę do utworu i dodając film na swoje konto dopisujecie #gaminaterap

Konkurs trwa do 6 kwietnia, a pięć najlepszych osób zgarnie po tysiąc złotych oraz weźmie udział w profesjonalnym teledysku do utworu Gaminate – Wake Up. Dodatkowo HORO.one przyjrzy się najciekawszym twórcom i być może zaproponuje miejsce w swoim “raptokerskim” labelu właśnie Tobie. To zdecydowanie szansa jedna na milion dla młodych raperów, aby zaistnieć na scenie i przy okazji trochę zarobić.