Bedoes - imię nazwisko, wiek, wzrost, dziewczyna i wiele więcej

Bedoes – dziewczyna, wiek, wzrost, imię i nazwisko

Bedoes jest znany w świecie rapu jak mało kto. W zasadzie mało jest osób, które nie znają Bediego. Popularny raper pochodzi z Bydgoszczy. Miał ciężkie początki, zwłaszcza w życiu prywatnym, a dodatkowe dramy np. z Filipkiem nie ułatwiły mu życia.

Bedoes dziewczyna – Roksana Kwiatkowska

Bedoes jest w szczęśliwym związku od dłuższego czasu z Roxy – Roksaną Kwiatkowską. Tak. Tą samą Roxy, o której pisaliśmy w Quebonafide Dziewczyna. Quebo z Roxy byli ze sobą 7 lat. Jak pisze Roksana, z Borysem rozumieją się niemal bez słów, mają bardzo podobne spojrzenia na świat, modę i wszelkie aspekty życia. Na Instagramie Bedoesa widzimy jak bardzo są szczęśliwi. Życzymy im z całego serca powodzenia w związku.

Bedoes 2115 i SBM

Bedoes posiada swoją własną wytwórnię – 2115 Label. Widać i słychać, że SBM pomaga w rozwinięciu się 2115. Sam Solar życzy Bedoesowi powodzenia i mówi, że SBM będzie wspierał 2115 “zza kulis” tak długo, jak będzie trzeba.

Bedoes wiek – Ile ma lat?

Raper nagrał w 2019 roku piosenkę z Lankiem pod tytułem “1998”. Okazuje się, że jest to rok urodzenia Bedoesa. Na dzień dzisiejszy (28.06.2022 r.), Bedoes ma 24 lata.

Bedoes wzrost i waga

Bedoes, założyciel labelu 2115 ma 187 cm wzrostu. Co do wagi to ciężko określić, ponieważ często się to zmienia. Z różnych źródłem wiemy, że Bedoes ważył 130 kg, jednak schudł. W pewnym momencie chwalił się, że z 112 kg schudł na 82 kg, co jest ogromnym wyzwaniem. Na ten czas, raper znowu trochę przytył, jednak nie przeszkadza mu to w robieniu potężnej kariery.

Bedoes – Jak nazywa się naprawdę? Skąd ksywa?

Może na początek skąd ta ksywka? Dlaczego Bedoes? W zasadzie to powstało od jego imienia. Raper nazywa się Borys Piotr Przybylski. Dla sprytniejszych, łatwo znaleźć już odpowiedź w jego imieniu. Bedoes to tak naprawdę Borys, czyli Be do Es (‘B’ pierwsza litera imienia, ‘S’ ostatnia litera imienia), czyli od ‘B’ do ‘S’ – Bedoes.