Quebonafide Dziewczyna - Natalia Szroeder i tatuaże quebo

Quebonafide dziewczyna (Natalia Szroeder) – gwiazda wielkiego formatu, czyli wiązek i wspólna kariera

Kto jest dziewczyną Quebonafide?

Quebonafide miał dość długą przerwę w nagrywaniu, aż w końcu wypuścił kawałek “Jesień” z płyty Romantic Psycho. Rozpoczął od nowa swoją karierę w nowym, całkiem innym stylu. Dużo zmieniło się w jego życiu, między innymi dziewczyna. Kto jest aktualną dziewczyną Quebonafide?

Raper był w siedmioletnim związku z Roksaną Roxy. Obecnie dziewczyną Quebonafide jest popularna piosenkarka popowa Natalia Szroeder. Para jest ze sobą już od 5 lat tak plus/minus.

Quebonafide, a dokładniej Kuba Grabowski z Ciechocinka, zaczął chodzić z Natalią prawdopodobnie od 2018 roku, ponieważ pierwsze doniesienia o ich związku były słyszane właśnie wtedy. Długo para nie pisała w social mediach, że są razem, cały czas ludzie myśleli, że to tylko plotki, aż Quebo i Natalia potwierdzili tę informację w “Dzień dobry TVN”.

“Moje serce jest aresztowane, a miłość jest kluczem do otwierania wszystkich zamków” – powiedział Marcinowi i Dorocie.

Quebonafide aktualna dziewczyna – Natalia Szroeder

Czyli wychodzi na to, że aktualną dziewczyną Quebonafide jest Natalia Szroeder. A jak wygląda relacja Quebo z Roksaną, byłą dziewczyną?

Jak podaje portal pudelek, Roksana uważa, że wizerunek Quebonafide zawdzięcza jej, ponieważ to ona stworzyła Quequality. Nie przyznaje się do tego, ale widać, że ma żal do Quebo o zaistniałą sytuację.

Quebonafide i Roksana – była dziewczyna Quebo

Kuba w wielu jego piosenkach przekazuje słuchaczom informacje o swoim życiu prywatnym. Wielokrotnie wspominał o miłości. Roksana zagrała nawet w teledysku “Bogini” od Que w 2017 roku. Jeżeli choć raz dokonywałeś analizy piosenek Quebo, na pewno samemu usłyszałeś zwrotki z nawiązaniem do byłej już dziewczyny – Roksany.

Byli razem wiele lat. Raper bardzo często wspominał o niej w swoich utworach, nie szczędził ciepłych słów pod jej adresem.

Ale… Od niedawna jest w szczęśliwym (jak się wydaje) związku z piosenkarką Natalią Szroeder, o niej także śpiewa w swoich utworach, np.:

“Co przyniesie nowy rok?
Moja dziewczyna śpiewa pop, lala
Szubienica, pestycydy, broń”

Quebonafide Albumy

A czy znacie popularne albumy od Quebo?

Jedne z większych albumów które wydał oraz które pomogły mu uzyskać sławę (na samym początku działalności) to m.in. Egzotyka oraz Ezoteryka. Następnie współpraca z Taco i stworzenie TACONAFIDE to coś niesamowitego.. Soma 0,5 oraz 0,25 to albumy które naprawdę zapamiętamy na lata.