White 2115, czyli Młody Rockstar | Dziewczyna, wzrost i ile ma lat?

Młody Łajcior – to właśnie o nim dzisiejszy wpis. Legenda polskiego rapu, White 2115 oraz osoba, która robi wszystkim wakacje. No powiedzcie, że nie znacie Californi to nie wiem co zrobię…

Kim jest White 2115 – jak się nazywa?

Prawie każdy zna jego ksywę. Młody Łacior, Młody Rockstar, no ale pytanie czy znacie jego prawdziwe imię. White 2115 tak naprawdę nazywa się Sebastian Czekaj. White w 2017 dołączył do SBM Starter, gdzie niesamowicie się rozwinął. Brał udział także w Hotel Maffija i Hotel Maffija 2. Teraz jest na etapie współpracy z labelem 2115 gdzie są między innymi Bedoes, Blacha, Flexxy i Kuqe. Stworzyli razem krążek Rodzinny Biznes na której jest aż 36 utworów (wraz z SKITami). Oczywiście White dalej współpracuje z SBM Label.

Ile ma lat White 2115?

Młody Łajcior, czyli White 2115 ma dokładnie 26 lat. Urodził się 5 maja 1996 i dorastał w miejscowości Milanówek. A wiecie, że na nowej płycie jest nutka “Milanówek callin'”?

Kim jest dziewczyna White 2115?

Kojarzycie płytę Pretty Boy? A wiecie, że była wersja Pretty Girl? Dziewczyną White 2115 jest Paulina Pełka, czyli Pretty Girl. Podrzucam tutaj jej Instagram -> instagram.com/xpelkapaulina

White oraz Paulinka często robią livy, z których można wywnioskować, że razem już są dobrych parę lat. Poznali się w szkole, więc dobrych kilka lat temu. Tak na marginesie to Paulinka już nie jest jego dziewczyną… a narzeczoną!

Ile White 2115 ma wzrostu?

White 2115 jest dość średniego wzrostu. Kiedy widzimy go z innymi raperami, to wygląda na jakieś 180 cm wzrostu.

Najpopularniejsze piosenki White 2115

Morgan, czyli “Na moim grobie nie ma być zniczy”. Po prostu hit hitów. Na YouTube wygenerowało 34 mln wyświetleń!!

Rockstar – płyta jest o takim samym tytule. White początkowo płytę “Rockstar” miał nazwać inaczej, ale finalnie właśnie tak ją nazwał przez ten numer. Polecam przesłuchać ten kawałek, trafia w serduszko.

No i nie mogło oczywiście zabraknąć najpopularniejszej nuty Łajciora… Caaaaliforniaaa… Dokładnie tak, California, muzyka puszczana w każdy dzień lata. Nie uwierzycie ile California ma wyświetleń na YouTube… aż 113 mln!!! Ten hit był wypuszczony 4 lata temu… Ten czas tak leci, a sam White się totalnie zmienił. Na klipie wygląda jak studencik, teraz całkowicie inna postać.

Powoli do stawki dołącza także nutka z nowej płyty (Pretty Boy) o tytule “RiRi“. Na Spotify aż 35 mln odsłuchań, a na YouTube 23 mln. Płytka wydana w wakacje, czekaliśmy na nią naprawdę długo.