Kim jest Lanek i ile ma lat?

Kamil Lanek – wiek, kim jest, dziewczyna | SBM

Kto to Lanek? Tysiące osób słyszało lub widziało już gdzieś tę ksywę, ale niewielu wie jak wygląda, czy jak ma chociażby na imię. W tym poście wyjaśnimy kim jest ten sławny Lanek.

Lanek: Kim jest i jak się nazywa?

Kamil Łanka – tak właśnie się nazywa popularny producent muzyczny, związany od lat z kategorią rapową. Współpracują z nim najpopularniejsi raperzy, tacy jak Bedoes, czy Białas z Quebonafide w nutce “Ganges”.

Dodatkowo, Lanek jest także jednym z członków wytwórni SBM Label.

Lanek: wiek – ile ma lat?

Kamil Łanek, czyli nasz Lanek, urodził się w czerwcu 1989 roku i pochodzi z Krakowa. Zatem producent muzyczny Lanek ma 33 lata. Od lat jest związany z branżą muzyczną. Śpiewając fragment w piosence “Droga Pani” wraz z Nyplem, możemy się dowiedzieć również, że uczęszczał do szkoły muzycznej, gdzie nie miał łatwo. Jego głównym instrumentem muzycznym była wiolonczela.

Lanek dziewczyna – kto skradł jego sercę?

Dziewczyną Lanka jest Sandra Dorsz, czyli uczestniczka 8 edycji programu “Top Model“. Sandra doszła w tym programie, aż do finałowego etapu, jednak niestety nie udało się jej zwyciężyć w starciu ze Stanisławem Obolewiczem, Olgą Kleczkowską i Dawidem Woskanianem. Pomimo przegranej, Sandra dalej kontynuuje karierę w modelingu i idzie jej bardzo dobrze.

Między Kamilem, a Sandrą jest aż 12 lat różnicy, jednak wygląda na to, że nie stoi im to na przeszkodzie. Przynajmniej tak nam się wydaje oglądając zdjęcia na Instagramie.

SBM Label i Lanek – współpraca

Współpraca Lanka z SBM wygląda na bardzo owocną. Ostatnie numery z Hotelu Maffija podbiły serca słuchaczy. Założycielami SBM są Solar i Białam (stąd SB – od pierwszych liter imion założycieli). Producent muzyczny Lanek jest członkiem zespołu SBM Label.