Kizo Fame MMA

Kizo Fame MMA – Raper Patryk “Kizo” Woziński będzie walczył na Fame MMA 9. Kiedy i z kim?

Sławny raper Kizo będzie walczył w popularnym Fame MMA, a dokładnie to w 9 -tej edycji tego niesamowitego wydarzenia. Dowiedz się kiedy i z kim Patryk “Kizo” Woziński będzie walczył!

Ta informacja może zainteresować wiele osób, zwłaszcza fanów i wielbicieli popularnego Kizo – rapera z ekipy Chillwagonu. Z czasem zdobywa coraz więcej fanów, a jego popularność, jak i Chillwagonu wzrasta w bardzo szybkim tempie. Dalej próbujemy ostudzić emocje po ostatnim Fame MMA 8, gdzie walczyli między innymi: Najman, Don Kasjo, Filipek, Sobota, Kacper Blonsky czy też Marcin Dubiel. Walka ósmej edycji Fame MMA odbyła się 21 listopada 2020 roku. Walki tego wieczora fani zapamiętają na bardzo długo, zwłaszcza po walce Najmana z Donem Kasjo. Powstało również wiele memów z Najmanem ową walkę – doszło do wielu nieprzyjemnych sytuacji na oktagonie pomiędzy Kasjuszem Życińskim, a Marcinem Najmanem.

Ostatnimi czasy bardzo dużo się słyszy o walkach Fame MMA. Zwłaszcza o jednej, która ma się odbyć – Walka Kizo, czyli sławnego rapera, który jest członkiem Chillwagonu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Chillwagonu oraz o Kizo to śledź nas na bieżąco – jesteśmy tu dla was, publikujemy najnowsze informacje o raperach oraz ich albumach, recenzujemy ich piosenki dla was.

Spis treści:

Kizo Fame MMA

Kizo FAME MMA 9 – z kim będzie walczył Patryk Woziński?

W dalszym ciągu czekamy na oficjalne wiadomości dotyczące tego, z kim Kizo będzie walczył podczas 9 -tej edycji walk Fame MMA. Jest to nie byle jakie wydarzenie, ponieważ Kizo walczył już w Fame MMA 4 w Marcinem Makowskim, gdzie niestety nie mógł się wykazać – zmuszony był uznać wyższość Marcina “Mielonidasa” Makowskiego podczas tej walki.

Z kim zawalczy tym razem Patryk Woziński (Kizo)? Dalej czekamy na te informacje. Gdy tylko poznamy jego przeciwnika, od razu umieścimy aktualizację pod tym postem, więc odwiedzajcie nas na bieżąco.

Walka Kizo Fame MMA – kiedy się odbędzie? Znamy datę?

Wiele osób czeka na niesamowitą walkę rapera Kizo, czyli Patryka Wozińskiego. Niestety wiele osób będę musiał rozczarować informacją, że nadal nie znamy odpowiedzi kiedy dokładnie ma odbyć się walka. Wiemy natomiast z nieoficjalnych źródeł, że będzie to w marcu następnego roku, więc będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Jednak dla Kizo jest to raczej dobra wiadomość, ponieważ będzie miał więcej czasu na przygotowanie się do tej walki.

Kizo Fame MMA walka – Nie możemy się doczekać!

Kiedy tylko dowiemy się jaka będzie data oraz kto będzie przeciwnikiem Kizo, od razu Was o tym powiadomimy. My też nie możemy się doczekać, zapewne tak jak i Wy! Pamiętajcie, aby przeczytaj też inne artykuły na Strefie Rapu, które znajdziecie poniżej. Do usłyszenia następnym razem!